ASKO postele
ASKO Postele | Funkce

FUNKCE - USNADNĚTE SI KAŽDODENNÍ ŽIVOT

Moderní postele už dávno neslouží jen jako místo, kam se ukládáte ke spánku. Mohou být také skvělým designovým prvkem ložnice a díky nejrůznějším funkcím také praktickým pomocníkem, jenž se postará o vaše pohodlí ve všech směrech.

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNÉ Z NAŠICH 14 PRODEJEN
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
ÚLOŽNÉ PROSTORY

Místa pro uskladnění nejrůznějších nezbytností není v žádné domácnosti nikdy dost. Úložné prostory ve spodní části postele, které nezabírají žádné další místo v ložnici, tak ocení úplně každý.

Hodí se například k uložení sezonního oblečení, ložního prádla či dek. Mohou mít podobu výsuvných šuplíků nebo boxů, které jsou dostupné po vyklopení lamelových roštů.

Ty disponují moderními mechanismy, jako jsou např. plynové písty, jež vám usnadní přístup k uloženým věcem.

Úložný prostor
INDIVIDUÁLNÍ POLOHOVÁNÍ PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Zejména pokud patříte k těm, kdo si v posteli rádi čtou nebo sledují televizi, oceníte možnost individuálního polohování v oblasti hlavy a nohou. Tato funkce je ideální rovněž pro ty, kteří po zvýšené fyzické námaze či sportovním výkonu potřebují ulevit namáhanému svalstvu.

Zajišťuje ji speciální konstrukce lamelových roštů, přičemž nastavit si ideální polohu můžete mechanicky, nebo pomocí motorového pohonu.

Motorové polohování lamelových roštů je velmi komfortní, neboť si ho jednoduše nastavíte dálkovým ovladačem, přičemž máte na výběr z velkého množství pozic a snadno si tak vyberete tu, která vám v danou chvíli bude nejlépe vyhovovat.

Lůžko