ASKO postele
ASKO Postele | Rošty

Rošty

Skrytí pomocníci vašeho pohodlí

grates #1

Velmi často se stává, že lidé v zájmu kvalitního spánku pečlivě vybírají vhodnou matraci, ale zcela opomíjejí další neméně důležitý prvek nacházející se o patro níž – rošt. Právě on může v kombinaci s kvalitní matraci poskytnout vaší nové posteli ty nejlepší vlastnosti. Jde především o perfektní oporu těla v souladu s fyziologickým zakřivením páteře, pružnost a prodyšnost.

Je libo individuální polohování?

Rošty lze hned na začátku rozdělit na pevné a s polohováním. Druhý zmíněný umožňuje majiteli individuální nastavení sklonu v oblasti hlavy, případně také nohou, což oceníte především v případě, že si v posteli rádi čtete, sledujete televizi, nebo potřebujete ulevit unaveným nohám. V našich prodejnách si můžete vybrat z široké nabídky roštů, které umožňují nastavení optimální polohy manuálně, nebo pomocí elektromotorů.

Mezi nejoblíbenější typy roštů patří lamelové, které na rozdíl od pevných laťkových pruží a podpírají tělo v nejvíce zatěžovaných oblastech, čímž udržují páteř v přirozené poloze. Současně zajišťují prodyšnost lůžka, z nějž odvádí nahromaděnou vlhkost a pot. Optimální rozložení jednotlivých lamel snižuje protitlak na matraci, podporuje její pružnost, prodlužuje její životnost a v neposlední řadě zvyšuje celkový komfort během ležení.

grates #2
NAVŠTIVTE NÁS V JEDNÉ Z NAŠICH 14 PRODEJEN
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE