ASKO postele
ASKO Postele | Řady postelí

ŘADY POSTELÍ

S pohodlnou postelí každý den začíná a končí

POSTELE CARTA
Pohodlí je jistě hlavním kritériem, podle nějž budete vybírat svou novou postel. Pokud však chcete, aby se zároveň stala krásným doplňkem a skvěle zapadla do vaší ložnice, pak jsou postele značky Carta pro vás ty pravé. Díky moderním liniím, možnosti individuálního plánování na míru a doplňkům v podobě polštářků a přehozu se dokonale přizpůsobí stylu vaší domácnosti, a vy si tak můžete připadat jako ve snu i za bílého dne. Najdete v ní moderní designová dvoulůžka české výroby, která vám zajistí maximální pohodlí. Jsou vybavena kvalitními rošty, navíc některé modely disponují funkcí polohování, jež umožňuje nastavení polohy hlavy a nohou přesně podle aktuálních individuálních potřeb. Na nich jsou umístěny kvalitní matrace, které zaručí optimální komfort pro odpočinek i plnohodnotný spánek.
POSTELE CARTA
POSTELE CARTA
BOXSPRING POSTELE

Postele typu boxspring patří v současnosti k nejpopulárnějším. Oblibu si získaly především pro dokonalé pohodlí, které poskytují, a jedinečný design, díky němuž dodáte každé ložnici moderní nádech. Jejich konstrukce se skládá ze 3 částí – pružinový box se zabudovaným roštem, jenž a slouží jako podkladová matrace, volně ložené matrace ve střední části, kterou si můžete zvolit přesně podle vlastních požadavků a potřeb, a svrchní vrstvy, kterou tvoří tzv. topper. Ten disponuje skvělými ortopedickými vlastnostmi, zvyšuje komfort spánku a zároveň funguje jako hygienická ochrana povrchu matrace.

V našich prodejnách a e-shopu si můžete zvolit z několika typů boxspring postelí nejen české výroby, které vás nadchnou luxusním provedením i komfortem, který dodá vašemu spánku zcela nový rozměr.

POSTELE BOXSPRING
BOXSPRING POSTELE
NAVŠTIVTE NÁS V JEDNÉ Z NAŠICH 14 PRODEJEN
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
CELOČALOUNĚNÉ POSTELE

Jednoduchost a pohodlí, to jsou hlavní přednosti celočalouněných neboli polstrovaných postelí. Jejich nedílnou součástí je pevně zabudovaná pohodlná matrace i rošt. Všechny rohy jsou zaoblené a celá pevná konstrukce je potažena odolným a na dotek příjemným materiálem.

V naší nabídce naleznete praktická čalouněná jednolůžka i pohodlná dvoulůžka v moderním designu. Snadno si tak vyberete postel, která bude stylem i barevnými kombinacemi nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a dodá vaší ložnici tu správnou atmosféru.

CELOČALOUNĚNÉ POSTELE
CELOČALOUNĚNÉ POSTELE
POSTELE MASANO

Celomasivní postele Masano® jsou vyrobeny z tvrdého dřeva – napojované a bukové spárovky. Postele jsou povrchově upraveny směsí přírodních olejů a vosků, které chrání dřevo nejen zvnějšku, ale i zevnitř. Zatímco olej proniká do dřeva, vosk vytváří ochranný povrch, dřevo pak odolává vůči kapalinám a oděru a je příjemné na omak. Nespornou výhodou je samozřejmě i snadná renovace povrchu.

Všechny rohové spoje postelového rámu mají tradiční, velice pevné rohové spojení systémem závrtné matice a šroubového táhla s přídavnými kolíky, které patří v případě celomasivních modelů k nejpevnějším a nejodolnějším vůči dynamickému zatížení. Samozřejmostí je skrytá (nepohledová) varianta vlastního rohového spoje u nožních čel postele.

POSTELE MASANO
POSTELE MASANO